Poznaj PR-Boats i wypłyń na szerokie wody!

Jesteśmy pośrednikami pomiędzy Tobą a otwartymi wodami. Bez względu czy chcesz wyczarterować łódź na urlop czy kupić i zacząć zarabiać na czarterze, jesteśmy tu aby Ci pomóc.
Przedstawiam się jako Paweł, pasjonat życia na falach i założyciel PR-Boats. Zrodzona z tej miłości do jachtów firma, którą kieruję, dąży do demokratyzacji dostępu do szybkich i ekskluzywnych jednostek pływających. Mój nadrzędny cel to zapewnienie każdemu możliwości korzystania z luksusowych jachtów, niezależnie od zasobów finansowych. Jeśli Państwo mają jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, serdecznie zachęcam do kontaktu ze mną. Jestem tu, aby pomóc znaleźć idealny jacht dopasowany do Państwa potrzeb. W mojej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór jachtów i motorówek, dostępnych do wynajęcia lub zakupu. Mogę również zająć się zapewnieniem dogodnego cumowania Państwa jednostki w wybranym porcie oraz polecić zaufanych partnerów do kwestii ubezpieczenia, rejestracji i finansowania. Ponadto, we współpracy z naszymi partnerami, oferujemy kursy sternika motorowodnego, idealne dla tych, którzy rozpoczynają swoją morską przygodę. Zapraszam do odkrycia wolności i luksusu życia na wodzie z PR-Boats – tu spełniamy Państwa marzenia.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram